1. Ana Sayfa
  2. Gelecek Vadeden Coinler

Algo Coin Nedir? Algo Coin Yorum ve Geleceği


0

Algo coin nedir, son zamanlarda kripto para yatırıcımları tarafından en çok aranan ve merak edilen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu içeriğimizde algo coin nedir sorusuna yanı sıra algo coin yorum ve algo coin geleceği gibi merak edilen konular hakkında da bilgilere yer vereceğiz.

Algo Coin Nedir?

Algo coin (Algorand) merkezi olmayan, kendi kendini destekleyen blockchain tabanlı bir ağdır. Verimli, güvenli ve ölçeklenebilir çeşitli uygulamaları destekler. Finansın geleceği için geliştirilen dünyanın ilk saf proof-of-Stake blok zinciridir. Algorand teknolojisi, ölçeklenebilirlik, güvenlik, gizlilik ve tam işlem sonu sağlayan bir dizi güçlü Katman 1 blockchain’e olanak sağlar.

Algorand ve Blockchain, Algorand Vakfı tarafından denetlenir ve onunla etkileşim kurmak isteyen herhangi bir organizasyona ve kişiye açıktır. Algorand yani Algı Coin; inovasyon geliştirme, birlikte çalışabilirlik, performans ve ölçeklendirme, akıllı katman 2 sözleşmeleri ve özel ve kamu modellerine odaklanmaktadır.

Algorand ağının kripto para birimi Algı coin’dir. İlk başlatıldığında ALGO Coin fiyatı $2.19 ve kuruluşundan bu yana 4 yıl sonra, ALGO Coin mevcut fiyatı1.66 ile 3.28 dolar arası tüm zamanların en yükseğini yaşamıştır.

Algo Coin Çalışma Mantığı

Proof-of-Stake (Ppos) protokolünü kullanır. Her kullanıcının bu yeni bloğun seçimi üzerindeki etkisi, kullanılan ALGO coin sayısı ile orantılıdır. Kullanıcılar, blokları önermek ve bu blok önerilerine oy vermek için rastgele seçilir.

Algorand’ın önerilen yaklaşımının temel amacı, tüm ekonominin güvenliğini ekonominin çoğunluğunun dürüstlüğüne bağlamaktır. İş kanıtı gibi diğer yaklaşımlarda, ekonominin küçük bir alt kümesi tüm ekonominin güvenliğini belirler. Bu, yalnızca birkaç kullanıcıya diğer kullanıcıların işlem yapmasını engelleme fırsatı verir.

Algo Coin Nedir? Algo Coin Yorum ve Geleceği
Algo Coin Nedir? Algo Coin Yorum ve Geleceği

Algo Coin Öne Çıkan Özellikleri

  • Akıllı Sözleşmeler & AVM: Geliştiriciler, blok zincirinde depolanan birkaç basit kod Satırıyla işlemleri otomatik olarak gerçekleştirmek için akıllı sözleşmeler kullanır. Bununla birlikte, ilk nesil blockchainler, gerçek kullanım durumlarını çözmek için kullanılan uygulamalar için genellikle yavaş, ölçeklenemez ve maliyetlidir. Algorand bu engelleri ortadan kaldırmaya odaklanıyor. Algorand Virtual Machine (AVM), Turing tam dilleri, daha fazla durum, çok sayıda Opcode, daha büyük Program boyutları ile akıllı sözleşmeleri destekler ve geliştiricilere döngüler, özyinelemeler ve işlevler kullanma olanağı sunar.
  • Algorandorand Standard Asset: Algorandorand Standard Asset, blok zincirindeki her türlü varlığı temsil eden standart bir katman-1 mekanizması sunar. Bu, tüm fungible, fungible olmayan, sınırlı fungible ve fungible olmayan varlıkları içerir.
  • Atomik Tromik Transferler: Bir Blockchain sisteminde, Atomik transferler Katman-1’de güvenilir bir çözüm sunar. Bu atomik transferler, aynı anda farklı taraflar arasında çok sayıda varlığı transfer etmenin çok güvenli bir yolunu sunar. Birçok işlem gruplandırılır ve ya hepsi aynı anda yürütülür ya da hiçbiri gerçekleştirilmez.
  • Rekeying: Algor ve Rekeying, kullanıcıların genel adreslerini değiştirmeden özel harcamalarını değiştirmelerine izin vererek operasyonel verimsizlikleri çözer. Bu, özel harcama anahtarını değiştirirken daha fazla süreklilik, esneklik ve daha az yük sağlar.
İlginizi Çekebilir!  Everdome Coin Nedir? Everdome Coin Yorum ve Geleceği
Algo Coin Yorum
Algo Coin Yorum – Uzmanların Görüşleri

ALGO Coin Güncel Verileri

Güncel kripto para piyasasına göre; ALGO Coin şuanda 6.46 TL’den işlem görmektedir.

  • Bugün içerisinde -3.01% değişim gösterdi.
  • Bugünkü işlem hacmi $ 83,851,795 
  • Toplam piyasa değeri $ 2,487,943,016 

Algo Coin Yorum: 2022 Yılı Tahminleri

GovCapital Algo coin yorum ve geleceği hakkında tahmini, kripto paranın Eylül 2022’de $2 olabileceğini ve Ocak 2023’te $3 seviyelerine geleceğini öngörüyor. 2025 için ALGO fiyat tahmini, Şubat ayında 10 dolar olabileceğini tahmin ediyor. Bir yıl içinde  3.10$ ve beş yıl içinde  19.21$ şeklinde tahminleri bulunmaktadır.

Wallet İnvestor, olumlu bir Algo Coin fiyat tahminine sahiptir. Algo coin Kasım ayında 2 dolar ve Eylül ayında 3 dolar olabileceği konusunda tahminleri bulunuyor.  Beş yıl içinde  6.41 $ olacağını tahmin ediyor. Aynı zamanda Wallet İnvestor Algo coin hakkında “harika uzun vadeli yatırım” olarak tahmini ve yorumu bulunuyor.

OVR coin nedir ve geleceği hakkındaki içeriğimizi incelemek için tıklayın.

Resmi internet sitesi: https://www.algorand.com/

Yorum Yap