1. Ana Sayfa
 2. Gelecek Vadeden Coinler

ASD Coin Geleceği, ASD Coin Fiyat Tahmini ve ASD Coin Nedir?

ASD Coin Geleceği, ASD Coin Fiyat Tahmini ve ASD Coin Nedir gibi en çok merak edilen soruların cevaplarını bu içeriğimizde bulabileceksiniz!


0

ASD Coin Geleceği ve fiyat tahmini: Bazılarına göre AscendEX dijital varlıklar için bir ticaret platformudur, ancak geçmişi ve sunduğu yerel belirteç hakkında çok az şey bilinmektedir. Geçen yıl, AscendEX platformunun yerel kripto parası olarak ASD coin adını verdi ve bazı şanslı yatırımcılar için çılgın dönüşler yaptı. Diğerleri için bu bir hayal kırıklığıydı, çünkü ASD fiyatı zirvede kalmadı ve birkaç ay içinde tüm büyümesini kaybetti.

Bugün, AscendEX platformuna özgü ASD coini yakından inceleyip neler sunduğunu paylaşacağız. Kripto para sıralamasında 284. sırada bulunan kripto para, piyasasının şu anki sıralaması onu etkileyici hale getirmek için yeterli değil, ancak ADS coin yatırımcılarına bazı benzersiz özellikler sunuyor.

Daha iyi finansal kararlar vermenize ve tahminler yapmanıza yardımcı olmak için ADS coin geleceği ve fiyat tahmini hakkında içeriğimize başlayalım!

AscendEX Ekosistemine Genel Bakış

AscendEX daha önce BitMax olarak biliniyordu. 2018 yılında piyasaya sürüldü ve platform bir milyondan fazla perakende ve kurumsal müşteriye sahip. Yüksek likidite sunar ve genel olarak güvenli gözetim çözümleri ve dijital varlıklara yatırım yapmak için iyi bir platformdur.

Proje ekibi, aynı zamanda platformun üyelerini kuran George CAO ve Ariel Ling‘i de içeriyor. Ayrıca ASD coin kullanmak isteyen kullanıcılar için çapraz varlık marj modu ve ücretsiz indirimler gibi diğer özellikleri de içeriyor. Kullanıcıya, sahip olduğu ASD coin miktarıyla orantılı VIP ücret indirimi seviyesi de sağlamaktadır.

Anında bağlantı kesmeye, bileşik moda ve damgalanmış varlıkların marj teminatı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikler, AscendEX’in şifreyle değiştirme konusunda sunduğu ilk hareket sayesinde, verilere göre çok fazla haber kapsamı olmasa da oldukça iyi bir şekilde çalışan ve bilinen platformlardan biri haline getirdi.

AscendEX’in (BitMax) orijinal vizyonu, teknolojilerin kullanıcı tabanlı bir değer alışverişi sistemi aracılığıyla organizasyonel işbirliğinin verimliliğini artırmaktı. Bu, projeyi yenilikçi bir dijital varlık platformu olarak hayata geçirerek başarıldı.

AscendEX Özellikleri Nelerdir?

 • Şeffaflık

Amaç, sadece gerçek zamanlı ödeme oranını artırmak ve döviz işlemleri açısından sürekli olarak tutarlı olmak. Bu şeffaf iş kuralları, kullanıcıların taahhüt ettikleri ticari işlemlerden her zaman memnun olmasını sağlamaktadır.

 • Yüksek Performanslı Tasarım

Bellek içi eşleştirme algoritmaları, yüksek güvenlik, ölçeklenebilirlik ve kolay bakım ile kurumsal kalitede bir yatırım platformu bulunmaktadır. Kolay ticaret ortamı ayrıca API ve H5/UYGULAMA erişimini destekler, saniyede 400 bin işlem gerçekleştirir.

 • Güvenlik

Güvenlik, üçüncü taraf bağımsız bir güvenlik firmasıyla işbirliği içinde kurulmuştur. Bu üçüncü taraf hizmet sağlayıcısının kim olduğu açıklanmasa da, gelen sistem verilerini gerçek zamanlı olarak izlemek için çok düzeyli güvenlik duvarlarına sahip olduklarını iddia etmektedir. Müşterilere dijital varlıklar için güvenlik sağlamak amacıyla sıcak ve soğuk cüzdan çözümleri de kullanır.

 • Alım – Satım Ürünleri

Verilere göre, platform başlangıçta yalnızca kripto para alım satım modelini destekledi. İlk aşamalarda yalnızca BTC, ETH, BCH, LTC ve USDT gibi ana akım belirteçleri için destek sağladı. O zamandan bu yana, platforma yatırım yapmak için kullanılabilecek şifreleme çiftlerinin sayısını arttırdı. Kayıt hizmetleri tekliflerinin bir parçası olarak, platformda her ay diğer yüksek kaliteli belirteçler kullanıma sunulmaktadır.

Geliştiriciler ayrıca, destek ekipleriyle iletişime geçerek simgelerinin AscendEX platformunda listelemesini de alabilirler. Ayrıca, ilk ekosistem geliştirme işleminin bir parçası olarak işlem madenciliği ve geri madenciliği başlatan ASD kripto parasını piyasaya sürmüştür. 12 Eylül 2019’e kadar, platform iş genişletmeye girdikçe işlem madenciliği ve geri madencilik modlarının birleştirilmesi durduruldu.

Platform, USD, RMB, JPY, KRW vb. para birimlerini desteklememiştir ancak AscendEX kripto parası artık 60’den fazla para birimiyle kriptoların satın alınmasını desteklediğinden dolayı bu durum değişmiştir. Ayrıca kullanıcılara ödül ve DeFi verim kazanımını da sunmaktadır.

 • Piyasa Likiditesi

AscendEX, kaynaklarını ve kripto para endüstrisindeki uygun ortaklarını kullanarak AscendEX platformu üzerinde ticaret yapmayı kabul eden bir dizi yabancı ve yerli ortakla bağlantı kurabildi. Bu, sağlayabileceği piyasa likiditesinin büyük ölçüde artmasına ve kriz zamanlarında yeterli likiditenin desteklenmesine yardımcı olmuştur.

 • Çok Dilli Destek

İlk sürümde sadece İngilizce ve Çince destek dili vardı. Ancak başlangıçta bu ekonomilerle bütünleşmesine yardımcı olmak için Japonca ve Korece gibi daha fazla dile sahip olması planlanıyor.

 • Tam Kapsamlı Cihaz ve Altyapı Desteği

Platform, web tarayıcılarında, android istemcilerinde, iOS istemcilerinde, HTML 5 Mobile ve PC istemcilerinde çalışır. Bu, onu oldukça taşınabilir hale getirir ve tüm kanallarda uyumlu olmasını ve çalışmasını sağlar. Bu, AscendEX platformuna erişen müşteriler açısından tek bir arıza noktası olmamasını sağlar.

ASD Coin Nedir?

AscendEX’in resmi kripto parası ASD coin, platformu AscendEX’e özgü işlevsel bir yardımcı programdır. ASD coin sahipleri avantaj ve hizmetlerden yararlanabilir. Ekip ASD için akıllı sözleşme çözümlerinin uygulanmasını Ekim 2019’te tamamlamış. Bu süre zarfında ASD’nin toplamı 1 milyar coinden 787.6 milyon coin civarlarına kadar düştü.

Tüketilen ASD sayısına bağlı olarak eşit miktarda otomatik olarak ASD’lere dönüştürülür. Bu nedenle, akıllı sözleşme adresi aracılığıyla görüntülenen ASD sayısı zamanla azalmaya devam eder. ASDS’nin işlem yapamadığı veya herhangi bir değere sahip olduğu ve yalnızca şimdilik görüntüleme amacıyla kullanılan bir sayıdır. ASD’nin ASDS’ye dönüştürülmesi de geri alınamaz ve ASD’ye geri dönüştürülemez. AscendEX ekosisteminde ASD kripto para sahiplerine bazı haklar verilmiştir.

ADS Kullanım Durumları

 • Platformun Para Birimi

ASD coin, AscendEX platformunda sunulan hizmetler için bir değişim birimi olarak kullanılır. ASD coin, bir kullanıcı platformun promosyon etkinliklerine katıldığında platform tarafından ücret olarak tahsil edilebilir. Ayrıca Puan Kartları gibi avantaj kartları satın alındığında da kullanılabilir.

 • Birden Fazla Ticaret Modu

Kullanıcı türlerine bağlı olarak AscendEX, müşterilerin gereksinimlerine bağlı normal veya marj şeklinde birden fazla yatırım modu sunar. Mekanizma, çeşitlenmiş bir pazarın temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yatırımcıların her kademesine teşvikler sağlamak için optimize edilmiştir.

 • Kademeli VIP İşlem ücreti Yapısı

Bu ücret yapısının uygulanmasından bu yana, ASD kripto para sahiplerine daha düşük ücretler ve diğer pazar teşvikleri sunulur. Bu, platformun gelirini artırır ve daha sonra kendi büyümesi için kullanılabilir.

 • Coin Tüketimi
İlginizi Çekebilir!  Everdome Coin Nedir? Everdome Coin Yorum ve Geleceği

ASD kripto para sahipleri, ek avantajlar için belirli miktarda ASD tüketir ve bunlar arasında üyelik yükseltmeleri veya marjlı kredi, hava düşüşleri vb. sayılabilir. Böylece ASD’nin ASDS jetonlarına dönüştürülmesiyle toplam tedarik zamanla azalmaya devam eder.

ASD Coin Teknik Analiz

2021 başında sadece birkaç dolar ASD coin alsaydınız, bu kripto paranın her biri 3 dolara kadar en yüksek fiyata ulaşmış olurdu. Bu nedenle kripto para piyasası bazı dijital paralar için her zaman cazip bir pazar. Altcoinlerin geleceği ile ilgilenen yatırımcılar burada daha fazla bilgi okuyabilirler. Aşağıdaki fiyat çizelgesi geçen yılın ASD coinin fiyatını göstermektedir ve görebildiğimiz gibi 2021’nin ilk çeyreğinde ASD fiyat artış trendi çok güzel bir şekilde devam etmiştir.

İlk çeyrekte kısa vadede yüksek hacimde katılım olduğunu görebiliyoruz ve ASD fiyatı önemli ölçüde artarak Bollinger bantlarının gösterdiği uçuculuğu artırdı. Bu büyüme döneminde, RSI hattı düşmeye devam etmiştir ve bu nedenle trend olan bir pazarda kullanılmamalıdır. En düşük fiyatta yükselişten sonra, Nisan ayında bir düşüş eğilimi altında işlem yaptı ve Temmuz 2021’e kadar devam etti.

ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini
ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini

27 Mart 2021’te, tüm zamanların en yüksek fiyatı 3.26 dolardı. O zamandan bu yana ASD fiyatı tüm bu ivmeyi kaybetti ve mevcut fiyat 0.2 ABD dolarına geldi. Bu, en yüksek fiyatının yalnızca bir kısmı olsa da o sırada ASD ROI’si önemli ölçüde artmıştır. Şimdilik ne yapabileceğimize bakacağız ve aşağıdaki mevcut fiyat yörüngesini belirlemek için daha kısa bir zaman dilimi kullanacağız.

ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri
ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Yukarıdaki tablo, Şubat 2021 ile şu ana kadar olan dönemi göstermektedir. ASD coin Ağustos 2021’de 50 günlük basit hareket ortalamasına dokunduğunu görebiliyoruz ve bundan sonra ASD fiyatı 50 günlük hareketli ortalamanın etrafında dolaşmaya devam etti. Eylül ve Kasım 2021’de, pazara yoğun bir şekilde katıldıkça birikim/dağıtım göstergesi büyük bir artış kaydetti. Bu nedenle ASD fiyatı arttı ancak tüm momentunu kaybetti.

ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 2022
ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 2022

ASD coin Kasım 2021’den bu yana düşüş eğilimi devam ediyor ve şu anda 0.249 ABD Dolarının üzerindeki mevcut fiyatlarda bile aynı kalıyor. Yukarıdaki tabloda, MACD hattı sinyal satırının hemen üzerine geçilmiş ve bu da önümüzdeki günlerde olası bir baş ivmesini yansıtmaktadır. Yine de, en son haber güncellemelerinin olmadığı çok riskli gibi göründüğü için kısa süre için ASD belirtecinden uzak durmanız önerilir. Bazı haberler yükselene kadar yatırımcılar beklemeli ve ticarete girme olasılıkları olan ortalama ASD fiyat seviyesi hakkında bir hesaplama yapmalı. Öte yandan, yatırımcılar fiyat artışı gerçekleşmeden önce ASD coinlerini kısabilir ve yeni yüksekliklere yol açartabilir.

ASD Fiyat Tahmini: Uzmanların Görüşleri

Wallet İnvestor ASD Coin Fiyat Tahmini, mevcut yatırımınızın değeri 1 yıllık bir yatırımdan mahrum kalma ihtimali var. ASD’deki fiyat artışının bu yıl için beklenmiyor. Minimum fiyat, maksimum fiyat ve ortalama fiyat 0.183 ABD doları, 0.222 ABD doları ve 0.2014 ABD doları olabilir.

Digital Coin Price ASD Coin Fiyat Tahmini, 2023 yılı için ortalama fiyatın 0.407 USD olması beklenirken, 2024 yılı için ortalama fiyatın 0.4145 USD olduğu tahmin edilmektedir.

GOV Capital ASD Coin Fiyat Tahmini, GOV Varlıkların gelecekte portföyünüze mükemmel bir katkı olmayabileceğini gösteriyor. ASD’nin fiyatı, veri ve teknik analize göre artmayabilir. Yılın 2. Çeyreğindeki maksimum fiyat, minimum fiyat ve ortalama fiyat sırasıyla 0.0422, 0.0311 ve 0.0367 ABD dolarına ulaşabilir.

TechNewsLeader ASD Coin Fiyat Tahmini, fiyat 1 yılda 0.77 ABD doları kadar yükselebilir. Ancak ASD tahminine göre 2025 yılı için ortalama fiyat, minimum fiyat ve maksimum fiyat sırasıyla 1.62, 1.57 ve 1.90 ABD doları olabilir.

CoinArbitrageBot ASD Coin Fiyat Tahmini,fiyat değişikliği önümüzdeki 30 gün boyunca olumsuz kalacaktır. 2023 yılı için maksimum fiyatın 1.08039 $ olduğu tahmin ediliyor. Bu da mevcut fiyattan %333.01 daha fazla.

ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini: 2022-2026

ASD coin geleceği: Aşağıdaki ASD fiyat tahminlerini elde etmek için tahmin sistemimizde geçmiş verileri ve veri tahmin algoritmalarını kullandık. Bu tahmin fiyatlarının gelecekteki fiyat değerini göstermediğini unutmayın. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçları göstermiyor ve uzun bir süre içinde iyi getiri elde etmeye yardımcı olan sağlam ilkeler kullanılarak yatırım yapılması gerekiyor.

Aşağıdaki fiyat tahminleri, finansal veya yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto pazarına yatırım yapmadan önce bir finans uzmanına danışın ve riskleri anlayın. ASD Fiyat Tahmini hakkında uzun vadede daha fazla bilgi alalım.

ASD Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini: 2022

ASD coin fiyat tahminlerine göre, ASD’nin 2022 yılı için minimum fiyatının 0.54 $, ortalama fiyatı 0.56 $ ve maksimum fiyatı 0.65 $ olduğu tahmin ediliyor. Eski fiyatlar biraz kârlı oldu ve aynının ASD’nin gelecekteki fiyatları için de geçerli olması bekleniyor, ancak uzun vadede.

ASD Coin Geleceği 2023

ASD fiyat tahminimize göre minimum fiyat değerinin 0.80 ABD doları olması beklenmektedir. ASD fiyat tahmini modeli, fiyatın 2023 yılı boyunca ortalama 0.83 ABD Doları fiyat civarında hareket etme olasılığının yüksek olduğunu ve maksimum değerinin 0.96 ABD Doları olduğunu da belirler.

ASD Coin Geleceği 2024

ASD’nin ortalama fiyatının 2024 yılında 1.16 ABD doları civarında olacağı tahmin ediliyor. ASD fiyat tahmini modelleri, minimum değerin yaklaşık 1.12 $, maksimum fiyatın ise 1.39 $ olduğunu da gösterir. Geçmiş verilere ve teknik analize dayalı olarak olumlu bir eğilim bekleniyor.

ASD Coin Geleceği 2025

ASD tahminimize göre, paranın 2025 yılı için sırasıyla maksimum fiyat ve minimum fiyat olan 1.59 ABD doları ve 1.97 ABD dolarına ulaşması bekleniyor. ASD’nin ortalama fiyatı 1.65 ABD doları civarında olacak. Yeni bir özellik eklenirse veya herhangi bir entegrasyon gerçekleşirse fiyatlar yükselebilir. Bu gibi durumlarda fiyat tahmini doğru olmayabilir.

ASD Coin Geleceği 2026

ASD tahminimize göre, minimum fiyat 2.33 ABD doları, ortalama alım satım fiyatı 2.4 ABD doları ve maksimum fiyat 2026 yılı için 2.79 ABD dolarına yakın olacaktır. ASD için yukarıdaki fiyat tahmininden itibaren kripto paranın geçmişte olduğu gibi ani bir fiyat artışı göremediği açıkça anlaşıldı, ancak kripto pazarında kesin bir şey yok.

Kaynak: CryptoNewsZ

Yorum Yap