1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

AXS Coin Nedir? (Axie İnfinity) AXS Coin Yorum ve AXS Coin Geleceği


0

AXS coin nedir? Son zamanlarda en çok merak edilen AXS coin yorum ve AXS coin geleceği hakkında bilgilere ve tüm detayları bu içeriğimizde bulabileceksiniz. Kısaca Axie Infinity: android, Apple ve bilgisayarda oynayabileceğiniz bir oyundur.

Axie İnfinity, Sky Movies tarafından tasarlanan ve Pokemon’dan esinlenen, Ethereum blok zincirine alt yapısıyla çalışan bir “Oyna-Kazan” hayvan eğitim oyunu ve sanal bir dünyadır. Oyunda kendinize özel olarak hayvan yetiştirirsiniz ve bu yetiştirdiğiniz hayvanlarla savaşabilir, ticaret yapabilirsiniz.

2021’in ilk yarısında Axie İnfinity, DeFi’de “Oyna-Kazan” trendinin önünü açarak küresel olarak güçlü bir marka haline geldi. Blockchain teknolojisini kullanan oyun son zamanlarda insanların dikkatini çekmiştir.

Axie İnfinity’nin başarısı, Blockchain oyunlarının muazzam bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu kanıtladı. Bu yazıda, AXS coin nedir ve Blockchain oyunlarının yakın gelecekte ne gibi bir potansiyele sahip olduğunu öğreneceğiz.

AXS Coin Axie İnfinity Nasıl Çalışıyor?

Oyun içerisinde çeşitli etkinlikler düzenlenmekte ve bunlara katılım sağlanmaktadır.

Dövüş: Her oyuncunun savaşa katılmak için kendi Axie (Evcil Hayvanı) olmalıdır. İki oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz:

  • Macera MODU – Pve : Oyuncular canavarlarla savaşırlar.
  • Arena modu – PvP (Deneyimli oyuncular için) : Oyuncular diğer oyuncularla savaşırlar.

Üretim: Gerçek evcil hayvanlar gibi, yeni yavrular oluşturmak için yetiştirilebilirler. Bu yavrular sonunda yetişkin Axie olacak ve bir savaşa katılmaya hazır olacaklar. Her üremede, en fazla 7 kez yetiştirilebilir.

Arazi: Lunacia adı verilen eksen, tokenize parsellere ayrılmıştır. Oyuncular arazilerini yükseltebilir ve araziden birçok kaynak bulabilirler.

Marketplace: Oyuncuların alışveriş yapabilmesi için kurulmuştur. Burada değerli eşyalarınızı ve ürettiğiniz hayvanların satışını yapabilirsiniz.

AXS Coin Nedir?

AXS coin, oyun içerisindeki temel kripto para birimidir. Oyunu oynarken AXS coin kazanırsınız. Katıldığınız etkinlikler, savaşlar ve market alışverişlerinin tümünde AXS coin geçerlidir. Oyun içerisinde farklı bir kripto para ile işlem yapılmamaktadır.

AXS Coin Yorum

Axie İnfinity önemli yanlarını sizin için burada paylaşacağız. Ardından gelecek tarihlerde AXS Coin için uzmanlar tarafından yapılan tahminleri yazacağız.

Infinity artık DeFi oyunları için bir model olarak kabul edildi. “Oynarken Kripto Para Kazan” terimini birçok kripto oyuncusu arasında popüler kılar duruma getirdi. AXS Coin, kullanıcıların sadece Token ticaretinden değil, aynı zamanda oyun oynamaktan da yararlanabilecekleri bir coin ekonomisi yarattı. Infinity, Covıd-19 salgını sırasında Filipinler’deki birçok işsiz insanın geçimini sağlamasına bile yardımcı oldu.

Infinity, projenin büyümesini desteklemek için başarılı bir şekilde güçlü bir topluluk oluşturdu. AXS Coin oyuncular sadece AXS barındırılan etkinliklere katılmakla kalmaz, aynı zamanda kendi etkinliklerini aktif olarak organize eder, toplumu genişletmeye yardımcı olur. Bazı yatırımcılar yeni başlayanlara rehberlik etmek için Youtube videoları hazırlanıyor ve oynamak için yeterli parası olmayan oyuncular için bir burs veriyorlar.

Blockchain Oyunları, genişletmek için bol miktarda alan sunan bir alandır. Blockchain Oyunları, geleneksel oyunlara göre merkeziyetsizlik ve yönetim açısından bazı avantajlar sunar. Geleneksel oyunlarda, tüm öğeleriniz oyun yöneticileri tarafından kolayca kopyalanabilir veya silinebilir. Blockchain oyunlarında, öğelerinizin çoğu NFT tokenidir, bu da yalnızca varlıklarınız üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz anlamına gelir ve hiç kimse, hatta oyun geliştiricisi bile buna hak kazanamaz.

Bununla birlikte, 2021’in ilk yarısında hızlı büyümenin ardından, AXS Coin bazı sorunlarla karşı karşıya. Yeni oyuncular için bir giriş engeli oluşturuldu. AXS Coin fiyatını önemli ölçüde artırdı. Kullanıcılar oynamaya başlamak için en az 1.200 dolar ödemek zorunda.

Büyümeye devam etmek için muazzam bir potansiyele sahiptir. AXS coin fiyatı doğrudan AXS fiyatını (Evcil Hayvan) etkilediğinden, Axie Infinity daha fazla oyuncu çekmek için fiyatların biraz daha azalmasını sağlayacaktır.

AXS Coin Yorum: Sonuç

Infinity’nin başarısından sonra, farklı blok zincirlerinde birçok yeni mateverse projesi gördük. “Oyna-Kazan” mantığının kısa vadeli veya uzun vadeli olup olmadığını kesin olarak söyleyemeyiz, ancak emin olabileceğimiz bir şey, mateverse projeleri ve oyunlarında etkileyici büyüme oranıdır.

Blockchain oyunları gerçekten sağlıklı bir oyun ekonomisi yaratabilirse, gelecekte bu alandan daha fazlasını bekleyebiliriz.

AXS Coin Geleceği – Uzmanların Yorumları

Yükseliş senaryosunun devam etmesi beklenirken, birçok uzman aşağıdaki yatırım tahminleri bulunmaktadır:

Wallet Investor

Tahminimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor;2026 için fiyat tahmini 142.87 dolar. 5 yıllık bir yatırımla, yaklaşık %+211,66’lık bir gelir bekleniyor. Uzun vadede bir düşüş öngörülüyor ve Infinity 2023’ün başına kadar parlaklığını kaybedebilir ve düşüş sinyali verebilir.

Digital Coin Price

AXS coin tahmini ve teknik analizimize göre, AXS coin fiyatı bu yılın sonuna kadar yükseliş trendinde kalabilir ve 67 doları aşabilir ve bu da onu iyi bir yatırım haline getirecektir.

GOV Capital

AXS Coin parlak bir geleceği var. Biraz etkilenebilir, ancak boğalar geri dönecek ve 2025 civarında, eksen AXS coin tahmini fiyatı 110 $ ‘a yükselebilir, bu da onu iyi bir yatırım yapar ve eğilim devam eder.

Trading Beasts

Ağustos 2020’den sonra Infinity’nin fiyatı, güvenilir bir istikrar gösterdiği için çok iyimser geliyor. Ocak 2022’ye kadar, AXS coin fiyatı 60,42 $ ile 70,50 $ arasında biraz dalgalanmalı ve bu da onu karlı bir yatırım haline getirmelidir.

Long Forecast

Boğaların geri dönebileceği tahminlerine dayanarak, AXS coin fiyatı 2024 yılına kadar en iyi ihtimalle 80.38 $ ‘ dan biraz daha yüksek olmalı ve bu da bir miktar direnç gösteriyor.

 

 

 

Yorum Yap