1. Ana Sayfa
  2. Blog

Coin Ön Satış Siteleri


0

Coin ön satış siteleri en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. Yeni çıkacak olan kripto paraları önceden keşfetmek ve ön satıştan yararlandırmak çoğu zaman kar ettirmektedir. Günümüzde kripto para yatırımı yapan kişileri gördükçe bunu daha iyi bir şekilde tecrübe ediyoruz. Coin ön satış siteleri hangileridir? Bu sitelerden ön satışa çıkan coinler nasıl alınır gibi konularda merak edilenler için bu içeriğimizi hazırladık.

Ön satış nedir?

Coin ön satışı, henüz kripto para borsaları tarafından listelenmemiş ve kısa zaman içerisinde listelenecek olan kripto paraların önceden alınan sipariştir. Bu siparişleri ise Coin ön satış siteleri üzerinden yapabilir ve kripto paralara yüzbinlerce veya milyonlarca kişiden önce sahip olabilirsiniz.

Coin On Satis Siteleri 2022
Coin Ön Satış Siteleri 2022

Coin Ön Satış Siteleri

Coin ön satış siteleri ile yakın zamanda çıkacak ve ön siparişleri almaya başlamış kripto paraları görebilir ve satın alabilirsiniz. Fakat bu kripto paralar hakkında önceden projeleri hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz. Tüm coinleri yeni çıkacak diye satın alırsanız, bazı zaman ciddi zararlara uğrayabilirsiniz.

İnternet sitemizde birçok coin ile ilgili özellikle piyasaya sürülecek veya yeni sürülen, ön satışa çıkmış olan kripto paraların projelerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Sürekli olarak takip edebilir ve ilk siz bu coinlerden haberdar olabilirsiniz.

Coin On Satis Siteleri Coin List
Coin Ön Satış Siteleri – Coin List

Coin Ön Satış Siteleri Listesi: En İyi 5 Liste

Coin ön satış siteleri arasında dünyada en çok kullanılan 5 siteyi sizlerle paylaşacağız. Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi tüm kripto para projelerini incelemeli, uzman tavsiyelerini ve kendi görüşlerinizi harmanlayarak seçimlerinizi yapmanızı öneririz. Direk olarak kripto para yeni çıkacak diye alırsanız, çoğu zaman zararlı çıkabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  ZRX Coin Geleceği - ZRX Coin Nedir ve Yorum

Coin ön satış siteleri arasında en çok tercih edilen iki platform CoinList ve Gate.io siteleridir. Özellikle listeleme konusunda Gate.io tüm projelerde neredeyse ilk platform olarak gözümüze çarpıyor. Son yıllarda 2021 ve 2022 yılında birçok uzman ve kripto para yatırımcıları bu platformları önermekte ve işlem yapmaktadır. Yukarıda sizin için verdiğimiz coin ön satış siteleri herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Kullanmak veya kullanmamak tamamen sizin kararınızdır.

Ön Satış Siteleri Güvenilir Mi?

Yukarıda sizin için listelediğimiz 5 ön satış sitesi daha önce kullanıcılarından aldığımız yorumlara göre listendi. Bu yüzden güvenilir olarak şuanda işlem yapmaktadır. İleriki zamanda ne olur bilinmez!

Coin ön satış siteleri hakkında bilginiz ve daha önce deneyimleriniz varsa lütfen bunları yorumlar kısmında bizimle paylaşınız. Ayrıca sizin için hazırlamış olduğumuz gelecek vadeden altcoinler kategorimizden uzmanlar tarafından yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap