1. Ana Sayfa
 2. Metaverse Coinleri

Ecoverse (EVS Coin) Projesi – Metaverse ve Gerçek Dünya arasında Yeni Bir Bağlantı


0

Ecoverse, ortaya çıkan Metaverse’i gerçek dünyayla ilişkilendirmeyi planlayan merkezi olmayan bir platformdur. Bu amaçla, Gamefly özellikleri, NFT’LER, DeFı uygulamaları ve daha fazlasını sağlar. Ayrıca, ödüllendirme yaratıcıları, yatırımcılar ve günlük kullanıcılar için yeni yollar ile geliyor.

Metaverse olağanüstü bir hızla gelişiyor. Eski teknolojiler ile blockchain tabanlı geleceğimiz arasında hayatımızın hemen her alanında zaten bir paradigma kayması görüyoruz. Bu geçiş birçok kişi için zor görünebilir, ancak iki dünya arasında köprüler kuran geliştiriciler için değil.

Ecoverse, yalnızca insanları Metaverse’e başlatmayı değil, aynı zamanda onları ödüllendirmeyi amaçlayan yeni bir blockchain tabanlı projedir. Bu içeriğimizde, platformun özelliklerine, kripto para birimine ve yol haritasını yakından inceleyeceğiz. Gerçek dünyayı Metaverse’e bağlamak için gerekenlere sahip olup olmadığını öğrenmek için içeriğimizi okumaya devam edin.

Ecoverse EVC Coin Projesi
Ecoverse (EVC Coin) Projesi – Metaverse ve Gerçek Dünya arasında Yeni Bir Bağlantı

Ecoverse Nedir? EVS Coin Nedir?

Ecoverse, kullanıcılara blockchain’in sunduğu her şeyi, Metaverse, NFT’LER ve Gamefı’yi sağlayan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ayrıca proje, play-to-earn (PS2) oyunlarından merkezi olmayan finans çözümlerine kadar çeşitli uygulamalar geliştirmeyi planlıyor.

Diğer Metaverse odaklı projelerin aksine, Ecoverse tüm kullanıcı kategorilerini kendine çekmeyi hedeflemektedir. Örneğin, geliştiricilere oluşturmak için yer ve oyunculara çeşitli eğlence / ödüllendirici uygulamalar sağlayacaktır. Ayrıca, platform yatırımcılara ve hissedarlara ticaret ve ticaret gibi çok sayıda yatırım fırsatı sunacak.

E-ticaret ekosistemini beslemek, çok sayıda işlev, fayda ve ödül amacına sahip olacak olan EVS coin ana kripto para birimi olacaktır.

Ecoverse (EVS Coin) Özellikleri Nedir?

Ecoverse, büyüyen ekosistemini doldurmak için iç içe geçmiş çeşitli platformlar ve hizmetler geliştiriyor. İşte proje ekibinin şu ana kadar açıkladığı özellikler:

 • NFT Pazarı

Ecoverse, NFT trendini sürdürmeyi hedefliyor. Kapsamlı NFT pazarında, kullanıcılar NFT’leri satın alabilir, satabilir veya ticaret yapabilir. Ayrıca, içerik oluşturucular sanat, müzik ve P2E dünyalarını temsil eden NFT’LER oluşturmak ve satmak için montaj seçeneklerine sahip olacaklar.

 • GameFi Launchpad

Ecoverse, oyun meraklılarına zengin özelliklere sahip bir GameFi Launchpad sunacak. Geliştiriciler bunu oyun uygulamaları oluşturmak ve başlatmak için kullanacaklar. Ayrıca, hissedarlar ve NFT oyun tasarımcıları önemli ölçüde ödüllendirici fırsatlara erişebilir. Son olarak, oyuncular potansiyel olarak yüksek kazançlara sahip yenilikçi play-to-earn (P2E) oyunlarının keyfine varacaklar.

 • DeFi Platformu

Bu özellik, yatırımcılara varlıkları üzerinde daha fazla kontrol sağlayan açık ve küresel bir merkezi olmayan sistemi temsil eder. DeFı Platformu, olası yüksek yatırım getirisi ile çeşitli merkezi olmayan finans uygulamalarına ve yatırım fırsatlarına ev sahipliği yapacak.

 • P2E Oyunu
İlginizi Çekebilir!  Mana Coin Projesi (Decentraland Projesi) Nedir?

Covers Elite gazetesine göre, proje aynı zamanda kullanıcılara en son PS2 oyun yeniliklerini sunacak. Oyuncular, bu uygulamalarla etkileşimde bulunmak, keşfetmek ve denemek için çeşitli teşviklere sahip olacaklar. Buna karşılık, EVS coin veya NFT ödülleri alacaklar.

 • EVS Metaverse Dünyası

En heyecan verici Ecoverse özelliklerinden biri EVS Metaverse’dir. Bu zengin özelliklere sahip dinamik ortam, diğerlerinin yanı sıra dijital kültür ve merkezi olmayan ticaret yoluyla sanal ve gerçek dünyaları birbirine bağlayacak. Ayrıca, kullanıcıların kendini ifade etmenin yeni ufuklarını tamamen benzersiz şekillerde keşfetmelerini ve keşfetmelerini sağlayacaktır.

 • EVS Coin (Kripto Para Birimi)

EVS coin, Ecoverse ekosistemindeki kendi kripto para birimidir. Protokol bunu bir ödül olarak kullanacak ve bir likidite havuzu inşa edecek. Ayrıca, aşağıdaki şekilde dağıtacağı her alış veya satış işleminden% 9 vergi alacaktır:

 • % 2’si geliştirme cüzdanına gidecek.
 • Başka bir %2’si pazarlama cüzdanına gidecek.
 • %2 likidite havuzuna gidecek.
 • Protokol %9 vergi ücretinin %1’ini yakacak.
 • % 2’si tüm EVS coin sahiplerine eşit olarak gidecek.

Ecoverse, üç satış etkinliğinde, özel bir satışta, bir ön satışta EVS coinleri kullanıma sundu. Satın almak isteyenler için satış öncesi etkinlik 30 Mart’ta, İDO ise 1 Nisan’da sona eriyor.

Roadmap

Ecoverse 2022 yılında gelişimine başlamış ve ilerideki yolculuğu için kapsamlı bir yol haritası belirlemiştir. Proje, web sitesini başlatmak ve sosyal medya profilleri oluşturmak gibi bazı hedeflerine çoktan ulaştı. Ayrıca, staking platformunu başlattı ve kısa süre önce Twitter’da 1.000’den fazla takipçi kazandı.

Geçtiğimiz günlerde Ecoverse, KYC’yi Pink sale ile tamamladı ve sektörün önde gelen denetçisi Solidproof’tan başarılı bir sözleşme denetimi aldı.

Önümüzdeki yıl için Ecoverse, EVS coin satışlarını tamamlamayı ve Pinksale, Coinmarketcap ve CoinGecko ile ilgili listeleri almayı planlıyor. Proje daha sonra NFT marketplace, DeFi platformu ve GameFi launchpad için alfa sürümlerini yayınlamayı hedefliyor. Ekip bunları kendi beta sürümlerine yükseltmeli ve yıl ilerledikçe NFT koleksiyonlarını yayınlamalıdır. Böylece, 2022 sona ermeden önce Ecoverse, EVS Dünyasının bir fragmanını ve platform için bir mobil uygulamayı yayınlamayı hedefliyor.

Son Yorumlar

Ecoverse, her şeyi kapsayan bir blockchain projesi ve Metaverse ile gerçek dünya arasında sağlam bir köprü olmayı hedefliyor. Proje, gelişiminin ilk aşamalarında zaten yanıyor. Onu yakından takip edeceğiz ve iddialı hedeflerine ne kadar çabuk ulaşacağını göreceğiz.

Ecoverse hakkında daha fazla bilgi için lütfen bağlantıları takip edin: Web sitesi | Twitter | Telegram | LinkedIn.

Yorum Yap