1. Ana Sayfa
  2. Blog

GALA Coin Nedir? Gala Coin Yorum ve Gala Coin Geleceği


0

Gala coin nedir konusu günümüzde popüler aramalarda yer almaktadır. Kripto para yatırımcıları gala coin geleceği ve gala coin yorum gibi yüzlerce arama gerçekleştirerek bilgi edinmek istiyor. Bizde bu içeriğimizde sizler için Gala coin ile ilgili tüm bilgileri toparladık.

Gala Coin Nedir?

Gala Games, insanların oynamak istediği blockchain oyunları oluşturmak için Play-to-Earn modelini kullanan bir blockchain oyun platformudur. GALA Coin, Gala Games’e güç veriyor ve Ethereum alt yapısı ile çalışıyor. GALA coin, Kasım ayının başından bu yana %400 arttı ve bu da onu piyasa değerine göre en iyi 50 Kripto para birimi arasında yer alıyor. GALA Fiyatı 1 Ocak 2021’den bu yana %34.200 arttı.

Gala Games ekosistemi ve Gala Coin hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Resmi internet sitesi: https://app.gala.games/

Gala Coin Nedir?
Gala Coin Nedir?

Gala Nedir?

Gala Games, para kazanmak için ekonomik modeller geliştirmek için blockchain teknolojisini kullanan bir şirkettir. Blockchain oyunları yapar ve oyun teşviklerini ve ödülleri yeni bir seviyeye taşır.

  • Blockchain, DeFi patlamasının ortasında kripto endüstrisinin yükselişiyle yeniden canlandırılan 148 milyar dolarlık bir kuruluştur. Oyunlarla ilgili bu yeni düşünce tarzı hem geliştiricilere hem de oyunculara fayda sağlıyor.
  • Gala Games 2019 yılında piyasaya sürüldü ve dünyanın en büyük bağımsız node ağı tarafından işletiliyor. Gala Games, ayda 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaştı ve tıolamda 26.000 NFT satışı gerçekleşti.
  • Oyun topluluğuna güç vermek için tasarlanan Gala Games, oyuncuların varlıklarına sahip olabileceği ve katılımları için ödüllendirilebileceği bir ekosistem yarattı.
  • Gala coin, Gala Games’in ekosistemini desteklemek için bir oyun kripto parası olarak geliştirilmiştir. Çeşitli oyunlar, koleksiyon serileri ve NFT’leri satın almak için kullanılabilir.
İlginizi Çekebilir!  Coin Ön Satış Siteleri

GALA kullanan ilk Blockchain tabanlı oyun ve oyuncuların kripto para kazanabileceği bir oyundur.

Gala Coin Yorum ve Gala Coin Geleceği
Gala Coin Yorum ve Gala Coin Geleceği

Gala Coin Yorum ve Geleceği

GALA coin yorum ve fiyat tahminleri hakkında birçok uzman kademeli bir yükseliş eğilimi öngörüyor. Bu içeriği hazırladığımız sırada, Price Prediction, 2022’de 0,35 $ ‘lık maksimum ortalama işlem fiyatına ulaşacağını ve 2022 için ortalama GALA Coin fiyat tahmininin 0,31 $ olabileceğini söylüyor.

GALA coin fiyatının 2025’te en az 0,90 ABD Doları seviyesine ulaşması bekleniyor, en yüksek 1,10 ABD Doları ve ortalama 1,62 ABD Doları 2025 yılı için tahminleri bu şekildedir.

Gala Coin Geleceği

Wallet İnvestor’a göre, GALA “büyük” uzun vadeli bir yatırımdır ve tahmini uzun vadede Priceprediction’dan biraz daha iyimserdir. Bu makalenin yazıldığı sırada, GALA Coin için fiyat tahmini, bir yıl içinde yaklaşık 1.74 $ ve beş yıl içinde yaklaşık 2.45 $’a ulaşacağını söylüyor.

DigitalCoin Gala Coin’in bugünkü fiyat tahmini, diğer yorumculardan biraz daha az iyimser. Gala coin 2022’de ortalama 0,30 dolar tahminini ortaya sürüyor.

Diğer mataverse projeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.

Yorum Yap