1. Ana Sayfa
  2. Blog

Kripto Para Borsa Yazılımları Hakkında Bilmedikleriniz!

Kripto para borsa yazılımı konusunda en net, kısa ve anlaşılır tanımı; sizin için trend, düşen, çıkan veya herhangi durumları yaşayan kripto paraları takip ederek bazı belirlenen kurallara göre otomatik işlem yapan / yaptığını iddia eden yazılımlardır.


0

Kripto Para Borsa Yazılımı Nedir?

Kripo para borsa yazılımları tamamen kişi veya kişiler tarafından yönetilmemekle beraber birçoğu yapay zeka (yazılım) ile çalışmaktadır. Bu yapay zeka borsa yazılımları, daha önce yazılımcılar tarafından belirlenmiş hareketleri takip ederek, sizin belirlediğiniz bütçe ve diğer ayarlara göre işlemleri yaparlar

Kripto Para Borsa Yazılımı Kullanmak Avantaj Mı?

Bu yazıyı hazırlamadan önce birçok platform üzerinden kripto para borsa yazılımı kullanmış kullanıcılar ile sohbet ederek fikirlerini aldık.

Yaklaşık olarak 40-50 kullanıcının ortalama %75’i bu tarz yazılımlardan zarar ettiğini veya gösterildiği gibi doğru işlemler açmadığından bahsetti. 

CoinProjeleri.NET ekibi olarak kripto para yatırımlarımızın hiçbir bölümünde kripto para borsa yazılımı kullanmadık. Bu yüzden direk olarak kendi yorumlarımızı bu yazımıza katamıyoruz. İlerleyen zamanlarda kripto para borsa yazılımı konusunda deneyimimiz olursa bu konu başlığı altında sizlerle paylaşırız.

Kripto Para Borsa Yazılımı
Kripto Para Borsa Yazılımı
  • Kripto para borsa yazılımları ücretli mi?

Kripto para borsa yazılımları incelemeleri yaptığımızda genel olarak büyük bir çoğunluğunun ücretli olduğunu fark ettik.

  • Aman dikkat! bilgilerinizi paylaşıyorsunuz!

Kripto para borsa yazılımı veya botları sizin adınıza işlem yapabilmesi için cüzdanınızda yetki vermeniz gerekmektedir. Tüm sitelerde bu sistem APİ olarak tanınmaktadır. Yani kısacası, bota şifre veya herhangi bir bilgi vermeden APİ’ler vasıtasıyla (yazılımsal bağlantı gibi düşünün) cüzdanınızda işlem yapmasına izin veriyorsunuz. Yazılım bu süreçten sonra istediği şekilde sizin adınıza istediği coine yatırım veya işlem yapabilir duruma geliyor.

Bu kripto para yazılımlarının kendi içlerinde birçok türü bulunuyor. Bu türlere örnek vermek gerekirse; bazı botlar trend olan kripto paralar üzerinde işlem yaparken bazıları arbitraj gibi özel durumlarla çalışıyor. Örneğin: Bir kripto paranın borsaya girdiğinde fiyat düşüşünü veya inişini takip ediyor ve gelecek stratejileri otomatik olarak hazırlıyor ve bu doğrultuda alış/satış işlemleri yapıyor.

İlginizi Çekebilir!  Orchid Coin Nedir? (OXT Coin) Orchid Coin Yorum, Orchid Coin Geleceği

Şimdi, aklımıza gelen bir soruyu soruyoruz “Neden?”

Bugün sizin elinizde iddia edildiği kadar güzel çalışan ve para kazandıran bir yazılım veya herhangi bir stratejiniz olsa satar mıydınız? Muhtemelen satmak ile uğraşmadan, tamamen kendinize odaklanır ve işlemlerinizi gerçekleştirirdiniz.

Kripto Para Yazılımı

Bizde kripto para borsa yazılımı sektöründe aslında yazılım şirketlerinin tamamen ticari olarak baktığını ve henüz bu alanda çok başarılı olamayacaklarını düşünüyoruz.

Tabi ki bunlar bizim fikirlerimiz ve yaptığımız araştırmalardan sonra yola çıktığımız ön görülerimizdir. Herhangi bir kripto para yazılımı kullanmadık. Görüştüğümüz kripto para yazılımı kullanan kişilerde tam anlamıyla profesyonel kontrol edemediğinden dolayı genel olarak şikayetçiydi.

Peki siz kripto para borsa yazılımı konusunda ne düşünüyorsunuz? Deneyimleriniz varsa bunları bizimle yorumlardan paylaşmayı ve diğer kullanıcılara da bilgi vermenizi bekliyoruz.

Yorum Yap