1. Ana Sayfa
 2. Gelecek Vadeden Coinler
Trendlerdeki Yazı

Matic Coin Yorum, Tahminler ve Geleceği Hakkında Uzmandan Yorumlar

Matic coin yorum konusuna başlamadan önce ne işe yarar bundan bahsedelim. Matic Network’ün merkezi olmayan ekosistemin karmaşıklığını ortadan kaldırarak, daha ucuz ve ışık hızında işlemler sunan ideal blok zinciri platformudur. Bu içeriğimizde matic yorum konusunu ele alacağız.


0

Hayatın her alanında çok işlevli ve çok yönlü fayda sağlamak amacıyla yaratılmıştır. Polygon fiyat tahmini ve matic coin yorum burada detaylı olarak anlatılmaktadır.

Polygon Network, Ekim 2017’de CEO Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal ve Anurag Arjun tarafından Vitalik Buterin ve Joseph Poon’un Plazma Çerçevesi hakkında bir teknik rapor yayınlamasından sonra başlatıldı. İkili, Ethereum katmanının tamamen ölçeklenebilir olmadığını gözlemledi ve bu nedenle kök zincirine bağlı PoS yan zincirlerini kullanmanın faydasını ortaya çıkardı. Burada her bir zincir, konsensüs mekanizması, blok doğrulayıcıları ile bağımsız blok zinciri ağlarıyla ilgilenir ve kendi “alt zincirlerini” oluşturabilir.

Eski adıyla Matic Network, Polygon olarak yeniden adlandırıldı.

Matic Yorum

Mevcut Matic çözümleri çok işlevseldir ve yüksek önceliğe sahiptir. Matic coin, ağın güvenliği ve kontrolü için önemini korumaktadır.

Çoğu geliştirici ve proje, güvenlik ve ağ etkilerinden yararlanmak için ölçeklendirme çözümlerini Ethereum ekosistemi içinde oluşturmak ister. Ancak, yapılandırılmamış Ethereum ölçeklendirme ortamında gezinmek ve uygulamanın karmaşıklığı ile başa çıkmak için mücadele ediyorlar.

Bu nedenle, Matic Coin, Ethereum ağının daha hızlı ölçeklenmesi ve artan işlem maliyetlerini düşürmesi için iyileştirme planlarını duyurdu. Matic Coin’in ana hedefi, Ethereum blok zincirindeki yüksek ücretleri azaltmak ve kripto projeleri ve şirketleri için ölçeklendirmektir. Matic Coin bu ekosistemi yapılandıracak ve daha fazla ve daha hızlı büyümesine yardımcı olacak bir çerçeve sağlayacaktır.

Polygon – Matic Coin

Polygon Network’ün 7/24 ekibi, türünün ilk örneği olan arayüz kitaplıkları oluşturdu. Bunlar, programlar oluşturmanıza ve arayüzü uygulamanıza izin veren araçlardır. Ağ ayrıca 2019’un ilk yarısında kitlelere benzersiz bir Matic Coin getirdi.

Mevcut fiyat tahmini 2,0 $, mevcut dolaşım arzı 7.162.892.403 MATIC ve diğer madeni paraların toplam arzı şu anda 10.000.000.000’dir.

Matic Coin Özellikleri

 • Matic Coin çok işlevliliği, veri ve işlem güvenliği dahil olmak üzere mevcut uygulamaların birden çok kullanımına izin verir.
 • Matic, özellikle Layer 2 çözümlerinde erişilebilirlik sağlar.
 • Gerçeküstü bir deneyim yaratmak için Matic’te sunulan çeşitli uygulama platformları.
 • DEX’ler aracılığıyla Matic’in bir diğer önemli özelliği, karşılıklı ticarete açık olmasıdır.
 • Dagger on Matic aracılığıyla Zapier Inpier entegrasyonu, geliştiricilerin toplu benimsemeyi artıran, üretkenliği artıran ve daha fazla uygulamayı destekleyen Ethereum platformlarını entegre etmelerine olanak tanır.
 • Matic, Access’in Decentraland, Zebi, Hey Coral ve MakerDAO aracılığıyla ortaklığa erişmesine izin verir.
 • Matic’in Plazma Operatörü Mrator mekanizması, 65.000 TPS’ye kadar ölçeklenebilirlik sağlar.
 • Anahtarların güvenli bir şekilde saklanmasını ve Matic’in işlevlerine sezgisel erişim sağlamak için Walletconnect ile entegre Plazma Cüzdan Mobilet mobil uygulaması.
 • Özellikle Destek Mobil uygulama ve geliştirici kiti desteği son derece kullanıcı dostudur ve PoS algoritmasının bağımsız bir sürümüne sahiptir.
 • DeFi uygulamalarından çeşitli DeF’ler Matic fiyat yan zincirlerinde yayınlanabilir.
İlginizi Çekebilir!  Orchid Coin Nedir? (OXT Coin) Orchid Coin Yorum, Orchid Coin Geleceği

Matic Coin

Matic Coin Yorum: Uzmanlar Ne Dedi?

Bazı uzmanlar, Matic Coin’in fiyat tahminine, kripto para rakiplerinden daha iyi performans gösterebileceğini belirterek yükseliş görüşüne sahip olsa da diğerleri kartlarını biraz daha temkinli yorumlar yapıyor.

Matic Coin Yorum – 2022-2025 (Wallet Investor)

Matic coin için en büyük dönüm noktası kazancı, 1 doları geçmesi ve hesaplama ROI yüzdesinin yaklaşık %44818 olmasıdır, bu nedenle beş yıllık HODL ile matic coin fiyat tahmini üzerine yatırım yapmaya değer. Her zaman bir tehlike vardır bu yüzden, makul derecede iyi bir yatırım tavsiyesi olarak MATIC’i tavsiye ederiz.

Matic Coin Teknik Analiz ve Fiyat Tahmini 2022-2023 – Treading Beats

Techni’nin teknik analizine göre, matic coin beklenen maksimum tahmin fiyatı 2022 sonunda 2,06 dolar civarında olacak. Matic coin fiyat hedefi, dünya çapında pandemi ve aşı mevcudiyetinin ardından Haziran ayına kadar toparlanacak ve bu da mutlaka iyi bir tepeyi bulacak, 2023’ün sonunda kesinlikle ölçekleneceği 2,25 $’lık bir minimum matic coin fiyat tahminini yansıtacaktır.

Matic Yorum – GoodTime Nation

MATIC, zincir dışı ölçeklendirme için oldukça rekabetçi ve acımasız bir alana giriyor. Saygın platformlardaki listeleme ve etkileyici token fikri göz önüne alındığında, matic coinde yakın zamanda bir fiyat artışı kesinlikle beklenebilir.

GOV Capital’s Matic Coin Fiyat Tahmini

Verilerimize göre, ifade edilen görüşler, varlık poligonu fiyatının son 1 yılda yükseliş trendinde olduğunu içeriyor. Poligon fiyat tahmini yükseliş eğilimi gösterdi, bu nedenle benzer piyasa değeri segmentlerinin belirli bir zamanda çok popüler olduğuna inanıyoruz. Gelecek matic coin fiyat tahmini, bir yıl sonra 3.764$ (%82.673

Digital Coin Prince – Matic Coin Yorum

Matic coin fiyatı, 2023’ün gelecekteki ilk yarıda 3.41$’a ulaşacağını tahmin ediyor. Piyasa, Polygon kripto para biriminin kısa vadeli hızlı büyümesini destekliyorsa, fiyat tahminlerimiz geçerli olacaktır.

Coin Quora – Matic Yorum ve Tahminleri

Fiyat tahminlerine göre, önümüzdeki 5 yıllık yatırım için yatırımcılara yardımcı olacak Matic coin fiyatının 35 dolara kadar çıkması bekleniyor.

Price Prediction – Matic Coin Yorum

Uzmanlara göre 2022’nin ilk yarısında matic coin fiyat tahminleri 3,29$. Matic coin fiyatı tamamen Poligon tahminine bağlı ve doğru olarak önerildiğinde çok yardımcı oluyorlar.

Tech News Leader – Matic Yorum

Matic coin fiyat tahminlerimize göre uzun vadeli artış bekleniyor; 2022 için fiyat tahmini 3,26 dolar iken 2025 için 10 doları geçebilir. 5 yıllık uzun vadeli bir yatırımla kriptonun %+542,06 oranında büyümesi bekleniyor.

Polygon Matic özel fiyat tahmini, işletmeler arasında güvenilirlik kazandı. Öngörülen büyüme, COM patlaması ve kripto hype balonu sırasında olanlara benzer şekilde aşırı yükseklere ulaşacak. Matic coin, uzun zamandır uygulama geliştiricileri için her derde deva olmuştur. Sanal para transferleri ve dağıtılmış finans gibi gerçek dünya sorunlarına çözümler Matic’te bir temel buldu.

Çeşitli uzmanlar tarafından yapılan Polygon / Matic Coin Fiyat Tahmini ve Poligon Tahmini hiçbir şekilde rakiplerinden daha iyi performans göstermelerini engellemez.

Yorum Yap