1. Ana Sayfa
  2. Blockchain Oyunları

Sand Coin Nedir? The Sandbox Projesi ve SandBox Oyunu

The Sandbox(Sand Coin), boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz ve oldukça fazla eğleneceğiniz, eğlenirkende kripto para kazanabileceğiniz blockchain alt yapısı ile çalışan sanal bir oyundur. Kısacası; oyun için geçerli olan kripto para birimidir.


0

Sand Coin Nedir?

Bu yazımızda Sand Coin Nedir? ve nerede, nasıl kullanılır gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. Her Blockchain oyununda olduğu gibi The Sandbox’ta da LAND yani ARSA satın alabilmeniz ve ticaret yapabilmeniz için Sand Coin ihtiyacınız bulunmaktadır. Sand Coin olmadan bu oyunu oynayamıyorsunuz. Sand Coin Nedir konusunda daha fazla bilgi istiyorsanız lütfen yorumlarda bize merak ettiklerinizi iletebilirsiniz.

Kripto Para Üzerine Kurulu Sanal Oyun: The Sandbox

SandBox oyunu belirli bir harita içerisinde geçmektedir. Oyun esnasında size verilen görevleri tamamlamak ve birkaç temel kurallarla kurulmuştur.

Sand Coin Nedir

SandBox Oyunu Nedir?

Görünüş ve oynayış olarak Minecraft ile benzerlikleri bulunmaktadır. Başladığınızda ve arsanızı satın aldığınızda size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor ve bu görevleri tamamladıkça kendinizi geliştiriyorsunuz. Aynı zamanda oyun içerisinde diğer kullanıcılarla ticarette gerçekleştirilmektedir.

Sand Coin Geleceği (Avantajları ve Dezavantajları)

Avantajları neler?

  • Sand Coin, Binance ve Atari tarafından yatırım almış ve almaya devam etmektedir.
  • Oyun iyi bir şekilde tasarlanmıştır.
  • SandBox Oyununu oynamak oldukça kolay ve internet sitesinde iyi bir şekilde rehberi bulunmaktadır.
  • Minecraft benzerliğinden dolayı rahatça kavranabilmektedir.
  • Görevler ve ödülleri iyi bir şekilde dizayn edilmiş.

Yukarıda kendimizce ve yaptığımız araştırmalar sonucunda Sand Coin yorumları ve geleceği hakkında avantajlarını paylaştık. Her projede olduğu gibi tabi ki Sand Coin’de de eksikler ve geliştirilmesi gereken birçok şey bulunmaktadır. Biz bu listeleri tamamen genel itibariyle hazırlıyoruz.

Dezavantajları neler?

  • Henüz tam olarak tanınmadığından dolayı Sand Coin yatırımcıları tedirginler, beklentileri reklam ve tanıtım konusunda daha fazla çalışmaların yapılmasıdır.
  • Şuan daha çok masaüstünde kullanılıyor. Mobil ve diğer cihazlara uygun hale getirilmesiyle kullanıcı sayısının artması bekleniyor.
  • Henüz geliştirilmeye devam ediyor, tam sürüm olmaması bazı uzmanlar tarafından dezavantaj olarak görünüyor.
İlginizi Çekebilir!  Ecoverse (EVS Coin) Projesi - Metaverse ve Gerçek Dünya arasında Yeni Bir Bağlantı

Sand Coin ve The Sandbox ile ilgili yorumlarımızı sizlerle paylaştık.

Yorum Yap