1. Ana Sayfa
  2. Gelecek Vadeden Coinler
Trendlerdeki Yazı

Storj Coin Yorum, Storj Coin Nedir ve Geleceği

Storj coin yorum hakkında uzmanların ve yapay zekalı sistemler tarafından yapılan tahminleri hazırladık. Bunların yanı sıra Stroj coin nedir ve Stroj coin geleceği gibi merak edilen sorulara da yanıt vermeye çalışacağız.


0

Merkezi olmayan depolama Platformu Storj’un resmi kripto para birimi olan Stroj coin, Ocak ayındaki yaşadığı düşüş durumundan çıkarak yavaş bir şekilde yükselmeye başladı. Bugüne kadar, 9 Şubat’ta, en düşük seviyeden %40 arttı, ancak 20 Ocak’tan önceki seviyesine geri dönmek için hala uzun bir yol var.

Yeni kazanç olasılığı olan bir satın alma mı, yoksa daha fazla geri çekilme olacak mı?

Storj Coin Nedir: Storj merkezi olmayan bulut depolama sağlar

Storj coin nedir? Storj Labs tarafından geliştirilen şifreli eşler arası bulut depolama hizmetleri sağlamak için blok zincirini kullanan açık kaynaklı bir protokoldür. Stroj coin, merkezi olmayan web 3.0 uygulamalarına izin veren Ethereum blok zincirinde çalışır. Web 3.0 kullanıcılara kendi verileri üzerinde kontrol sağlayan ve güvenli eşler arası dosya paylaşımı ve depolama sağlayan yeni nesil interneti ifade eder.

Ağ, Storj coini değer değişimi olarak kullanır. Şirketin kendi veri merkezleri yoktur, ancak bireylerin ve kuruluşların mevcut veya fazla depolama alanını paylaşmasına izin verir. Ağa katılanlar düğümlerdir ve ödül olarak Storj coin alırlar.

Storj Coin Nedir?
Storj Coin Nedir?

2014 yılında, yazılım geliştiricisi ve kurucu ortağı John, konsepti ayrıntılı olarak açıklayan ilk teknik incelemeyi yayınladı. Storj Labs şirketi Mayıs 2015’te kuruldu ve platform 2018’de piyasaya sürüldü.

500 milyon Stroj coinin tamamı, Ethereum Blockchain’inde lansman için çıkarıldı. Coin satışı 75 milyonu dolaşıma soktu – şu anda 383 milyon Storj coin var. (Coinmarketcap.com 9 Şubat Verileri) Depolama sağlayıcıları ve kullanıcılar, coinlerini ödünç vererek veya depolayarak ağdaki storj coinlerini yönetir.

Storj Coin Yorum
Storj Coin Yorum

Storj coin yorum: Şimdi satın alma, satma veya tutma zamanı mı?

CoinCodex Storj Coin Yorum: CoinCodex’in teknik analizi, Storj coin için kısa vadeli duyarlılığın yazı yazıldığı sırada düşüş eğilimi olduğunu gösterdi. Yükseliş sinyalleri veren 14 osilatör göstergesi ve 19 düşüş sinyali bulunuyor. Destek seviyesi 1.28 dolar  ile 1.14 dolar arasında, direnç  1.41 dolar ile 1.53 dolar  arasındadır.

İlginizi Çekebilir!  SXP Coin Geleceği, (Swipe Coin) SXP Coin Yorum ve Nedir?

Wallet İnvestor Storj Coin Yorum:  Storj Coin, bir yıl içinde 2.32 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. Beş yıl boyunca 6,14 dolar olarak tahmini bulunuyor.

DigitalCoins Storj Coin Yorum: Digitalcoin’in STORJ Kripto fiyat tahmini 2022 yılında 1.91 ve 2025 yılında 2.86 dolar olabileceği yönünde tahminleri bulunuyor. Uzun vadede, fiyatın 2029 yılına kadar tarihsel verilere dayanarak ortalama 5,66 dolar olmasını bekleniyor.

PricePrediction Storj Coin Yorum: Price Prediction’ın 2022 yılı için STORJ / USD tahmini, ortalama 1.99 $ ‘lık bir fiyat tahmininde bulundu. Ancak veriler Storj coinin 2025 yılında ortalama 6.05 $’ a ulaşabileceğini ve 2028’de 19.1 dolara ve 2030’da 42 dolara yükselebileceğini öngörüyor.

Gov Capital Storj Coin Yorum: Gov Capital, fiyatın kısa vadeli görünümü konusunda biraz daha iyimserdi ve 2023’ün Şubat ayında 2.2 dolara yükselebileceği yönünde tahmini bulunuyor. Aynı zamanda, beş yıl içinde 7,6 doların üzerine çıkabileceği tarafında da yorumları var.

Kripto para piyasalarının son derece değişken kaldığını, bir kripto para fiyatını birkaç saat içinde doğru bir şekilde tahmin etmeyi zorlaştırdığını ve uzun vadeli tahminler yapmayı daha da zorlaştırdığını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, analiz ve algoritma tabanlı tahminciler tahminlerini yanlış yapabilir ve yapacaklardır.

Yatırım kararı vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmanızı ve en son piyasa trendlerini, haberleri, teknik ve temel analizleri ve uzman görüşlerini dikkate almanızı öneririz. Geçmiş performansın gelecekteki getirilerin garantisi olmadığını unutmayın. Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

Dent Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap